תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

World Learning Project

תלמידי כיתה ח' במסגרת לימודי אנגלית יחקרו וילמדו על המדינות השונות מהן הגיעו הוריהם. התלמידים יתנסו ביצירת פוסטר מידע על מדינות מוצאם.
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
0%
  • 0 ₪ מתוך 2,696 ₪
  • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
  • 0 תומכים
  • על היוזמה
  • תומכים (0)
  • עדכונים (0)
  • תגובות (0)

היוזמה של קטרין קוטריו

אני מורה לאנגלית ובמשך רוב השנה מלמדת באופן מסורתי את תלמידי כיתה ח'. רציתי לחשוב קצת מחוץ לקופסא ולאפשר לתלמידים שלי חווית למידה קצת שונה וחוויתית. תלמידי עירוני ו'- רוגוזין הם תלמידים של מהגרי עבודה ומבקשי מקלט ממדינות שונות מיבשת אפריקה ואסיה שאינם מחוברים למדינות מוצאם.
על מנת לענות על הצורך של חוויה שונה, בשילוב לימודי אנגלית וחיבור למדינות מוצאם, חשבתי על פרויקט מדינות שבו התלמידים יתחלקו לקבוצות יעבדו יחד ובשיתוף פעולה, יחקרו וילמדו על מדינות המוצא השונות של הוריהם. תוצר הפרויקט יהיה פוסטר המכיל אינפורמציה על מדינת המוצא שנבחרה (דגל, דת, חגים, מאכלים מסורתיים, תרבות ועוד...) בסוף הפרויקט, יהיה יום שיא שבו התלמידים יציגו את הפוסטרים שיתלו ברחבי בית ספר, ויכינו מאכל נבחר של אותה המדינה וכך בתקווה יתחזק הקשר שלהם גם למדינות המוצא שלהם וגם ימשוך את תשומת הלב של כלל תלמידי בית הספר משכבות אחרות.

שם בית הספר

יישוב

עירוני ו' מקיף תל אביב - יפו

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים 1-20)

תלמידי ביאליק-רוגוזין הם ילדים של מהגרי עבודה ומבקשי מקלט ממדינות שונות. רוב התלמידים אינם יודעים הרבה על מדינות המוצא של הוריהם. מטרת הפרויקט לעודד את סקרנותם ולספק מידע עבור כלל תלמידי בית הספר.

מי אני
אני קטרין מורה בשנתי השנייה להוראה. אני בוגרת בית הספר עירוני ו' - רוגוזין עליתי מספרד ובית הספר הזה שימש לי בית שני ואפשר לי מקום בטוח ונעים להתפתח ובמקביל לא לשכוח מאיפה הגעתי. חשוב לי לאפשר את התחושה הזו גם לתלמידים שלי ולחזק את הקשר שלהם למדינות המוצא שלהם.

איך תראה הצלחה?

התלמידים ישתפו פעולה אחד עם השני במהלך העבודה, יחזקו את הקשר למדינות המוצא שלהם, בסוף הפרויקט התלמידים יכתבו רפלקציה על תהליך העבודה כשאקרא את הרפלקציות ארצה לראות שמחצית מהתלמידים לקחו לפחות דבר אחד מתהליך העבודה ויצירת המשימה.

מה נדרש לשם כך?

9 פוסטרים בגודל של A2 שנוציא בהדפסה בבית דפוס. חומרים ומוצרים להכנת מנות נבחרות של המדינה ביום השיא, חומרי עיצוב לייצר תלבושת מסורתית.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
פוסטרים 9 112.00₪ 1,008.00₪
קישוטים 9 60.00₪ 540.00₪
מצרכי מזון לאוכל מסורתי 9 100.00₪ 900.00₪
לוגיסטיקה 7% 171.36₪
סליקת אשראי 2.925% 76.62₪
טבלת משאבים סך הכל: 2,695.98 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה