תפריט
שלום,

נעים להכיר,
בכמה שלבים פשוטים נשמח לסייע לך ליצור פרוייקט חינוכי חדש.

לפני שמתחילים, שווה להכיר את המדריך המלא ליצירת פרויקט - יחסוך לך הרבה זמן ומשאבים 🙂

אנו זמינים לכל שאלה ב info@lakita.org.il
בהצלחה!

מתחילים....

90 שניות להיכרות עם לכיתה


הפרויקט הראשון שלך בלכיתה?

מה הרעיון שלך?

תיאור הפרויקט

זהו המקום המתאים לתאר את מהות הפרויקט המתוכנן – מה הרקע ועל איזה צורך הוא בא לענות? מה מתוכנן במסגרתו? כיצד יראה מימוש הפרויקט? מה מטרתו? מה הרציונל החינוכי שלו? מה חשיבות הפרויקט בעבור תלמידיך?
(עד 1000 תווים, אפשר גם פחות )

מה מבחינתך יחשב להצלחה של הפרויקט? כיצד ניתן למדוד הצלחה? כיצד הפרויקט יכול להשפיע על תלמידיך? (בטווח המיידי/הארוך)
(עד 500 תווים, אפשר גם פחות )

מטרת סעיף זה שהתומכים יכירו אותך ואת התפיסות החינוכיות שלך, ניתן להעזר בשאלות המנחות הבאות – תיאור "יום טיפוסי במשרד"?, ה"אני מאמין" שלך כמורה בקצרה, איפה היית רוצה שהתלמידים שלך יהיו בסוף שנת הלימודים? מה האתגר הכי גדול שלך להביא אותם לשם? מה הביא אותך למקצוע ההוראה? מה הציטוט האהוב עליך וכיצד הוא מתקשר לעשייה החינוכית שלך? וכו'.
מומלץ לחשוב מה בתיאור שלך יגרום לתומכים פונציאלים להתחבר אליך

תמונה אחת שווה אלף מילים. תמונת הפרויקט היא הדבר הראשון שתומכים יתקלו בו ויש לכך חלק גדול ברושם הראשוני שייווצר לפרויקט שלך. תמונה היא גם הגורם העיקרי שהופך גולשים אקראיים לתומכים פוטנציאלים. חשוב שהתמונה שלך תעביר את משמעות הפרויקט, ותשדר את האווירה הנכונה עבורו. מומלץ לעיין במדריך טיפים לצילום תמונה מנצחת.

סרטון מעלה משמעותית את הסיכויים שלך להצליח במימון הפרויקט! גם אם עומדים לפניך אמצעים פשוטים בלבד, מומלץ להפיק סרטון להמחשת הסיפור שמאחורי הפרויקט שלך. הסרטון צריך להיות מעורר עניין והשראה וכמובן שמכבד את התלמידים ואת בית הספר. איך מעלים סרטון ליו טיוב (youtube) - יש לנו סרטון על זה (:

משאבים

זמן לגיוס (ימים)

תיאור קצר מה נדרש כדי להגשים את הפרויקט שלך ולהפוך אותו למציאות בעבור תלמידיך? דוגמא"בכדי שהפרוייקט שלי יצא לפועל אני צריכה 3 מזוודות טרולי ניידות ולמלאן בהפתעות - משחקי קופסא, קלפים, ספרי חידות וחשיבה ועוד. בנוסף, אני צריכה שטח אחסון קטן בבית הספר." (תכף ידרש פירוט)
(עד 500 תווים, אפשר גם פחות )

טבלת המשאבים

"לכיתה" מסייעת בהגשמת הרעיון שלך ולאחר גיוס מוצלח של תקציב הפרויקט נדאג לספק לך הציוד הדרוש ישרות לבית הספר / הגן.
כעת יש צורך להתמקד ולהגדיר את משאבים בצורה יותר ממוקדת. מומלץ לעיין במדריך לבחירת המשאבים הנדרשים ליוזמה - יחסוך לך הרבה זמן!
הצגת דוגמא לטבלת משאבים
ציוד / שירות נדרש תיאור הציוד/שירות נדרש (צבע/גודל/וכדומה) כמות לינק העלאת קבצים (תמונה/הצעת מחיר, לא חובה) עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
למילוי ע"י מורה
בחירת קובץ -
בחירת קובץ -
בחירת קובץ -
בחירת קובץ -
עלות סליקת אשראי 2.925% 1   0.00 ₪ 0.00 ₪
* הסכום הסופי לגיוס יקבע לאחר מילוי טבלת המשאבים בתיאום בין המורה לבין צוות הלוגיסטיקה של לכיתה סך הכל: 0.00₪

בחר שם קצר ומעניין שימשוך תשומת לב (עד 25 תווים).

כתוב בצורה תמציתית ומעניינת על הפרויקט שלך, התיאור יוצג בתצוגה המקדימה של הפרויקט.עד 140 תווים

ספר בקצרה על התלמידים שהפרויקט מיועד להם (מבלי לציין שמות מלאים או פרטים מזהים) מה מאפיין אותם? מה מעניין אותם? מה הם אוהבים לעשות? מה האתגרים שניצבים בפניהם?
(עד 1000 תווים)

הסבר בתמצית את מהות הפרויקט המתוכנן – מה הרקע ועל איזה צורך הוא בא לענות? מה מתוכנן במסגרתו? כיצד יראה מימוש הפרויקט? מה מטרתו? מה הרציונל החינוכי שלו? מה חשיבות הפרויקט בעבור תלמידיך?
(עד 2000 תווים)

מה מבחינתך יחשב להצלחה של הפרויקט? כיצד תוכל למדוד הצלחה? כיצד הפרויקט יכול להשפיע על תלמידיך? (בטווח המיידי/הארוך)
(עד 1000 תווים)

תאר בקצרה מה נדרש כדי להגשים את הפרויקט שלך ולהפוך אותו למציאות בעבור תלמידיך?
(עד 1000 תווים)

כתוב כאן בקצרה על עצמך, ניתן להעזר בשאלות המנחות הבאות – תאר "יום טיפוסי במשרד"? תאר את ה"אני מאמין" שלך כמורה בקצרה, איפה אתה רוצה שהתלמידים שלך יהיו בסוף שנת הלימודים? מה האתגר הכי גדול שלך להביא אותם לשם? מה הביא אותך למקצוע ההוראה? מה הציטוט האהוב עליך וכיצד הוא מתקשר לעשייה החינוכית שלך?
(עד 1000 תווים)

Teacher name (ENG)

* המסמך הינו טיוטה ולא יעלה לאוויר עד שלא יעבור את האישורים הנדרשים.

  למעלה