תפריט

נקודות מנחות להגדרת המוצרים הנדרשים ליוזמה שלכם:

חלק עיקרי ביצירת יוזמה בפלטפורמה של 'לכיתה' הוא הגדרת ואיתור המוצרים המתאימים ביותר עבור הרעיון שלכם.
במטרה להפוך תהליך זה ליעיל שבסופו נוכל לספק לכם את המוצר המתאים ישירות לבית הספר, כתבנו לכם נקודות מנחות אשר יסייעו לכם ולנו להעלות את היוזמה שלכם ל"אוויר" בהקדם:

 1. תכנון נכון – עיצמו את העיניים ודמיינו את היוזמה שלכם, קחו עט ודף ותתחילו לכתוב את אשר עולה בלבכם, לאחר מכן התאימו את הרעיון לסכום היוזמה שלכם ותכננו את המשאבים הרצויים לפי נתון זו. למשל- במידה והיוזמה שלכם היא עד 5000 ש"ח, לא תוכלו לציין משאב כמו 20 מחשבים ניידים.
 2. פירוט המוצר – אם ידוע לכם איזה מוצר בדיוק נדרש ליוזמה שלכם, אנא רישמו את פרטיו המלאים בטבלת המשאבים. לדוגמא: אייפון 7 של חברת אפל בצבע לבן. (ככל שיהיו לנו יותר פרטים כך התהליך יהיה מהיר יותר).
 3. תמונה של המוצר – במידה וברשותך רק תמונה של מוצר ללא פרטים נוספים אנא הוסיפו אותה ואנחנו ננסה לאתר אותו (לא חובה).
 4. קישור לפריט המבוקש – במידה ומצאתם את הפריט הרצוי באינטרנט ( ZAP או אתר קניות אחר) אנא צרפו את הקישור במקום המתאים בטבלת המשאבים. יש לשים לב שהלינק המצורף מוביל לפריט עצמו ולא רק לאתר. (צירוף הלינק אינו חובה אך רצוי מאוד).
 5. סכום משוער לכל פריט – אם ידוע לכם מחיר הפריט בקירוב, אנא הוסיפו אותו בטבלת המשאבים בחלון המתאים לכך (לא חובה אך רצוי מאוד).
 6. מק"ט – במידה ויש מק"ט (זה ממש נהדר) ציינו אותו בטבלת המשאבים, בעמודה של תיאור המוצר.
 7. הצעת מחיר – במידה (וממש לא חובה) ויש לכם אפשרות לצרף הצעת מחיר, זה יכול מאוד להקל על תהליך הרכש. אנא העבירו לנו אותה במייל לכתובת: tal@lakita.org.il בציון שם היוזמה.
 8. לא זוכרים את שם המוצר הרצוי? אנא הסבירו לנו בכתב את שימוש המוצר למייל לכתובת tal@lakita.org.il בציון שם היוזמה, ואנו ננסה לאתר אותו.
 9. שימו לב:
  ניתן להזמין הזמנות מאתרים מחו"ל- יש לקחת בחשבון עמלה של 25% (לפחות) ממחיר המוצר. העדיפות היא להזמין מ- ebay.
  אין אפשרות להזמין מחו"ל מוצרים מעל 75$ (נסיבות מכס).
  הזמנות מאיקאה- יש לקחת בחשבון תוספת של 7% ממחיר המוצר+ 250 ש"ח הובלה +8% על רכישה באשראי.

 

אנחנו זמינים לכל שאלה – בהצלחה!

נגישות
  למעלה