תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

קירות מדברים

הקמת גלריה מכובדת שתכבד את יצירותיהם של הבוגרים ותהיה פתוחה לקהל הרחב ותחשוף את הפעילות האמנותית המתקיימת במגמה לאורך השנה ובתערוכות הגמר.
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
0%
  • 50 ₪ מתוך 5,507 ₪
  • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
  • 0 תומכים
  • על היוזמה
  • תומכים (0)
  • עדכונים (0)
  • תגובות (0)

היוזמה של ברקת כהן, חן סרור, אורלי בן סימון וחגית אוזן

מגמת האומנות אצלנו הינה מגמה טכנולוגית איכותית בהיקף של 9 יח"ל. בוגרי המגמה מציגים מדי שנה תערוכה מרהיבה ברמה גבוהה המבטאת מסרים אישיים, חברתיים ופוליטיים מגוונים ומרתקים. מתוך תהליכי עומק וחקר ועל פי נושא שבחרו לבטא כאומנים צעירים מתוך תחומי העניין שלהם ובדגש על בחירתם האישית ודרכם המקורית לביטוי אמנותי של רעיונותיהם במדיות שונות.
התערוכות מוצגות מדי שנה בחלל אשכול הפיס ומוצגות נכון להיום על קירות המבנה וקוליסות מאולתרות.
מטרת היוזמה שלנו היא הקמת גלריה מכובדת שתכבד את יצירותיהם של הבוגרים ותהיה פתוחה לקהל הרחב ותחשוף את הפעילות האמנותית המתקיימת במגמה לאורך השנה ובתערוכות הגמר. מטרת העל החינוכית היא להגביר את "גאוות היחידה" ואת המודעות של בוגרי המגמה לאופק האקדמי בתחומי האומנויות ע"י יצירת קשרים עם מוסדות להשכלה גבוהה (בצלאל, שנקר, ספיר, hit) ולאפשר תנאים ראויים לביטוי האמנותי של התלמידים והעצמת תחושת המסוגלות והגאווה שלהם כאמנים צעירים. קירות הגלריה יהיו ניידים ( קירות על גלגלים) ועליהם יוצגו תערוכות בוגרים , תערוכות יחיד , תערוכות קבוצתיות על פי נושא וכו'.

שם בית הספר

יישוב

עמל זינמן דימונה דימונה

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

"אומנות היא לא מה שהאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות" (אדגר דגה) עיקר היוזמה מיועדת לתלמידי מגמת אומנות, אך בפועל לכלל תלמידי בית הספר אשר ייהנו מתוצרים מושקעים ומיוחדים.

מי אנחנו
"כל ילד הוא אמן הבעיה היא להישאר אמן כאשר הוא גדל" פיקאסו בגיל צעיר כאשר הילד מקבל לידיו מכחול צבע ודף הוא מתחיל לצייר על הדף בחופשיות. לכן ניתן לראות באמנות משהו טבעי היוצא מנשמתו של האדם. שאיפתנו היא לגעת בכל תלמיד ולגרום לו להיות אותו ילד משוחרר וחסר מעצורים אשר היצירתיות היא זו שלנגד עיניו, להיעזר באמנות ככלי לבטא את עצמו. דרך הצגת יצירותיו בגלריה במרחב הבית ספרי יצליח התלמיד לגעת באחרים לעורר מודעות לנושאים שונים ויפתח צוהר לעולם בו הם לא רק צופים ביצירת אמנות כיצירה אלא רואים בה כלי לחיים

איך תראה הצלחה?

הצלחת היוזמה תבוא לידי ביטוי כאשר תלמידי בית הספר יקיימו שיח סביב הגלריה הן כפירגון ליוצר/ יוצרי התערוכה והן כביקורת בונה.
העצמת התלמיד, העלאת ביטחון עצמי, חשיפת המגמה ליותר תלמידים, לעורר את המודעות לאומנות, כמקצוע פורץ גבולות, יצירתי וביטוי האני העצמי שלו.

מה נדרש לשם כך?

3 קוליסות איכותיות בצבע לבן ניידות

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
קוליסה 1 2 1,500.00₪ 3,000.00₪
קוליסה 2 1 2,000.00₪ 2,000.00₪
לוגיסטיקה 7% 350.00₪
סליקת אשראי 2.925% 156.49₪
טבלת משאבים סך הכל: 5,506.49 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה