תפריט
גוייס בהצלחה

צ׳יל אאוט

מימון המונים לטובת הקמת גינה קהילתית בבית הספר ברנקו וייס באר שבע. מקום בו התלמידם יכלו לבלות, ללמוד ולהכיר אחד את השני.
100%
 • 5,290 ₪ מתוך 5,290 ₪
 • גוייס בהצלחה
 • 0 תומכים
 • על היוזמה
 • תומכים (0)
 • עדכונים (1)
 • תגובות (3)

היוזמה של אריאלה לייבל

הפרויקט שלי הגיע מהצורך של התלמידים לסביבת לימודים נאותה.
״אנחנו מרגישים שביה״ס זה הבית השני שלנו״ מעידים התלמידים על ביה״ס. בשנה שעברה שיפצנו ושידרגנו את הכיתה שלנו, כל הילדים השתתפו ביצירה וכל אחד תרם חלק בקישוט הכיתה ועיצובה.
צעד זה הוביל להתרחבות הפעילות למסדורונות ביה״ס ועכשיו התלמידים רוצים לשדרג את נראות חצר ביה״ס. החלום הוא שתהיה פינה לשבת, לשוחח, להכיר אחד השני, להקשיב אחד לשני, להתייעץ וללמוד.
התלמידים ראו פוטנציאל בחצר ביה״ס, שכרגע ריקה ורוצים להפריח את השממה. הפרויקט שלי יכלול שתילת דשא ופרחים לאווירה נעימה, הקמת פינות ישיבה ותחזוק של הגינה ע״י התלמידים. מטרת הפרויקט היא לתת לתלמידים תחושת שייכות, גאווה , אחריות , שלוות נפש וקיום פעילויות חברתיות (כרגע אין בביה״ס חלל לפעילויות חברתיות).

שם בית הספר

יישוב

ברנקו וייס באר שבע באר שבע

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

תלמידי כיתה י"א בני 17-18 אשר הגיעו אל בית הספר מכל רחבי העיר. לכל תלמיד היכולות שלו. כל אחד טוב במשהו שהוא אוהב: אומנות, מתמטיקה, ספורט, אנגלית.

מי אני
אני מורה 39 שנים. הייתי עתודאית והתגייסתי לצבא בגיל 21 בתור מורה, שם לימדתי עברית את העולים החדשים. אני מאמינה ביכולות של כל תלמיד ותלמידה. חשוב לי שתהיה חווית למידה, חוויה ורצון להגיע לביה"ס והכי הכי הכי שיישארו זיכרונות טובים ונעימים מתקופת התיכון והלימודים בפרט! הדבר האהוב עליי להיות מורה זה להיות עם תלמידים, להוביל אותם, לחוות את ההנאה שלהם בביה״ס ולעורר שינוי בחייהם. המוטו שלי זה "נאה דורש נאה מקיים!" ו"אין דבר העומד בפני הרצון!"

איך תראה הצלחה?

נוכחות התלמידים בפינות השונות בחוץ, התמדה בלקיחת אחריות בטיפול בצמחייה ולראותם יושבים לאחר שעות הלימודים ונחים בסוף יום לימודים, קיום פעילויות חברתיות.

מה נדרש לשם כך?

שיפוץ גינת ביה״ס ע״ הוספת דשא וספסלים.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
שולחן קק״ל גודל XL 3 650.00₪ 1,950.00₪
משטח דשא סינטטי(מחיר למ"ר) 130 23.00₪ 2,990.00₪
עלות הובלת שולחנות קקל 1 350.00₪ 350.00₪
טבלת משאבים סך הכל: 5,290.00 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

עדכונים קודמים
תאריך: 11/1/2018 13:40 / סטטוס: אושר
הגענו ליעד!
הגעתי ליעד! הללויה!
תודה לאמון, תודה לתמיכה ותודה שיש פייסבוק! התהליך ההתחלתי היה מרתק, ככל שיש יותר תומכים, חברים שמכירים, מאמינים בך ובפרויקט, העמותה תורמת כפול 2.
התמיכה הגיעה מאנשים שלא ראיתי קרוב ל 40 שנה! ממש מרגש היה!
מאמי היקרה, מבן זוגי, מבניי, אחיותיי, ממנהלת ביה"ס, מחבריי ומחברותיי ומבני משפחתי: מיצי, יעקב קגן, דן, רן וטל, פנינה ומלכה, ציפי יגרמן, שמוליק בן אליעזר, אלי פקר, אורנה ניסל, מיקי פקר, יפה פרץ, טלי אליקיים, אלכס אורלוב, מוניק נורית סגיב, איריס בן עמר, עדנה האוזר-קנר, ניצן להב, מיטל לזרוב, אסתר גוסרסקי, דבורה אמיתי, יעל פלג, ענת ויל ומהחברות העסקיות: פיברו ישראל וחב' אורמד בע"מ.

מודה אני!!! תודה מיוחדת לאנה זלדיס, שליותה אותי בסבלנות אינקץ!

אעדכנכם לכשהיצירה תהיה מוכנה! הבטחתי: קפה ומאפה עליי!
תו-דה רבה, בשם תלמידיי ותלמידותיי! תבורכו/נה!

3 תגובות
 1. סגיב נורית דצמבר 20, 2017 - הגב

  אריאלה יקרה !!
  ישר כוח ובהצלחה על היוזמה, אחת מני רבות.
  מאחלת לך שתגיעו לסכום הנדרש.
  סגיב נורית

 2. ציפי יגרמן ינואר 8, 2018 - הגב

  אריאלה, כל הכבוד. שכוחותייך יידבקו בך לעולם. מאמינים בך!

 3. יעקב קגן ינואר 9, 2018 - הגב

  אריאלה יקירתי, גאה בך על כך נתינתך בכל התחומים. בכל מה שאת נוגעת את עושה זאת במקצועיות הראויה להערצה! בהתמדה, בכישרון והכי באהבה! שתגשימי את כל חלומותייך! יישר כוחך!

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה