תפריט
גוייס בהצלחה

מרוץ האור והגבורה

יצירת אירוע שיא שיגלם בתוכו את כל הערכים של תרומה, אכפתיות ומצוינות. ונמצא בקשר הדוק עם אור, גבורה וזיכרון בנינו הנופלים, בוגרי בית הספר.
100%
 • 9,996 ₪ מתוך 9,996 ₪
 • גוייס בהצלחה
 • 0 תומכים
 • על היוזמה
 • תומכים (0)
 • עדכונים (0)
 • תגובות (3)

היוזמה של אלון הירש

המירוץ יהווה אתגר ופעילות חווייתית ומשמעותית עבור התלמידים. המירוץ יאפשר הזדהות ערכית עם תרומה איכפתיות ומצוינות דרך פעילות בעלת אופי עממי ותחרותי. זו השנה השלישת לקיום המירוץ וקיומו מהווה מסורת בפעילות הבית ספרית. בית החינוך מקיף עמק החולה נבחר רק לאחרונה כאחד מבתי הספר המובילים בארץ באחוזי הגיוס של בניו ובנותיו לשירות קרבי משמעותי, ומהמובילים בחינוך ערכי ובהישגים ספורטיביים.
הפעילות תחבר בין תלמידי בית הספר ומבוגרים משמעותיים בקהילת בית נספר - מעל 1500 איש יגיעו לאירוע: כל תלמידי עמק החולה מכתה ז' עד יב' ,בוגרי בית הספר, משפחות 46 נופלי בית הספר, חיילים וחברים לנשק ,בוגרי בית הספר המשרתים בימים אלו בצה"ל, חברי כנסת. המורים והתלמידים לוקחים חלק פעיל בהשתתפות ובאירגון. בסיום המירוץ נערוך כנס למפגש ושיחה בין המשתתפים השונים.

שם בית הספר

יישוב

מקיף עמק החולה כפר בלום

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

תלמידי בית החינוך מקיף עמק החולה הם חלק מקהילת עמק החולה ושותפים בזכרון המשותף של חברי הקהילה.
לרובם הגדול יש מכר, אח בוגר, הורה, חבר קיבוץ שהיה תלמיד בבית הספר ונפל כחלל במערכות ישראל . השתתפות באירוע תעניק לתלמידיי אפשרות לקחת חלק בערכים החשובים לקהילה ולבי""ס על ידי העלאת זיכרון הנופלים וכיבוד המשפחות השכולות שתגענה לאירוע. אין תחליף לתחושת גאוות היחידה והסיפוק בהנצחה המשולבת באירוע ספורט ייחודי של בית הספר בו התלמידים לומדים.

מי אני
איש חינוך המאמין בנתינה ועשייה חיובית למען החברה ובעיקר תלמידנו שהם דור העתיד שיש להשקיע בו .מאמין שבעזרת הפעילות הגופנית, אנו לומדים ומלמדים ערכים חשובים של סבלנות, התמדה, נתינה, פרגון, תחרותיות בריאה, שיתוף פעולה וכעוד " וכדברי הרמב"ם: נפש בריאה בגוף בריא, תביא לעולם את התקשורת החיובית שבין בני האדם והסבלנות והסובלנות שכה חסרה לנו בעולם המודרני של המאה ה 21.

איך תראה הצלחה?

יום האירוע יהווה פעילות שיא בתוכנית החינוכית של בית הספר ובחיבור בין תלמידי בית הספר לקהילה, למשפחות ולסביבתם הקרובה. ביום האירוע בית הספר ילבש חג: יתלו דגלים ושלטים צבעוניים ברחבי בית הספר, התלמידים והמורים ילבשו את חולצות המירוץ, המנצחים יזכו בפרסים והמשתתפים יקבלו תעודת השתתפות מכובדת. ההצלחה היא לראות תלמידים מחייכים, נהנים, מפרגנים ומתאמצים. ההצלחה תמדד בחיבור שבין התלמידים הנהנים לבית נציגי המשפחות השכולות שיהיו נוכחים ויפגשו את מסיימי המירוץ.ֿ הצלחה נוספת היא במישור החינוכי ובהשפעה של התהליך לקראת המירוץ על היומיום של התלמידים. רבים מהם לא מתאמנים עד כחודשיים לפני האירוע אני מקווה, כי לאחר שיעמדו בתכנית האימונים שפורסמה, הם ימשיכו לעסוק בפעילות גופנית גם בעתיד.

מה נדרש לשם כך?

על מנת להוציא את הרעיון לפועל, יש צורך ב חולצות מרוץ, מערכת אלקטרונית למדידת זמנים, צילום מקצועי מהקרקע ומהאוויר, אמן אורח, מדליות וגביעים למנצחים.בפרויקט זה נתמקד בהשגת חולצות ומערכת מדידת זמנים.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
ציפ חד פעמי למשתתף+מספר חזה+ערכה 1 5,000.00₪ 5,000.00₪
חולצות דרייפיט + הדפסה 2 צדדים 349 13.00₪ 4,711.50₪
סליקת אשראי 2.925% 284.06₪
טבלת משאבים סך הכל: 9,995.56 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
3 תגובות
 1. מפרגנת דצמבר 1, 2017 - הגב

  כל הכבוד על היוזמה, ההתמדה והתרומה לאורח חיים בריא, פעיל וערכי.
  תודה לך אלון על ארגון המרוץ לזכר הנופלים בבית הספר עמק החולה.

 2. ענת דצמבר 1, 2017 - הגב

  אלון -בהצלחה !
  עובד עם הלב, הראש והרגליים

 3. עדנה בז דצמבר 1, 2017 - הגב

  אלון היקר אתה מקצועי ורציני. כל הכבוד לך על קידום נושא כה חשוב בעמק החולה. בהצלחה!!
  עדנה בז

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה