תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

יצירת אולפן פודקאסטים אשר ישולב בתכניות הלימוד השונות ויאפשר גישה והתנסות לאמצעי קצה טכנולוגיים לכלל הילדים
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
0%
  • 0 ₪ מתוך 6,058 ₪
  • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
  • 0 תומכים
  • על היוזמה
  • תומכים (0)
  • עדכונים (0)
  • תגובות (0)

היוזמה של לנה ברוידו

מטרת היוזמה היא לאפשר לתלמידים והתלמידות להתנסות בלמידה על ידי כלים טכנולוגיים רלוונטיים, ללמוד ליישם את תהליכי הלמידה בדרכים מגוונות השונות מהלמידה הקונסרבטיבית בכיתה. עלינו לאפשר לילדים ולילדות למידה בה הם יכולים להביע את מגוון החוזקות שלהם, ליצור עניין, לעודד מוטיבציה פנימית ללמידה ולהפגישם עם חומרי עבודה טכנולוגיים מתקדמים למגוון האוכלוסיה. יוזמה זו תאפשר גישה לטכנולוגיות ולידע טכנולוגי עבור כל מגוון האוכלוסיה. גם ילדים\ות שאין להם בבית את הגישה למוצרי קצה טכנולוגיים ולידע יוכלו להינות מלמידה ועשייה במגוון המתאפשר בפרויקט על ידי אניש חינוך ומקצוע ומוצרים טכנולוגיים שנרכוש במסגרת הפרויקט.
מהות היוזמה היא לכתוב, להקליט, להפיץ ולתפעל בעבודה עצמית או בקבוצות קטנות הסכתים (פודקאסטים). הילדים ילמדו ויכירו עבודה עם תוכנות ואפליקציות ייעודיות בטכנולוגית קצה שתהיה זמינה להם במסגרת הפרויקט. הפרויקט יהווה חממה של למידה בדרכי הוראה בסגנון PBL.


שם בית הספר

יישוב

ברנקו וייס באר שבע באר שבע

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

ילדי בית הספר שלנו מגיעים מרקעים מגוונים יחסית וניכר כי רבים מהם לא נהנים מאמצעי קצה טכנולוגיים ראויים בביתם, הילדים סקרנים, פעלתנים ואוהבים להתבטא ונרצה לרתום זאת לתהליכי למידה באולפן ובכיתה

מי אני
אוהבת את התלמידים והתלמידות, מאמינה בהם ולא מפסיקה לחשוב על הדרכים להביא את כולן לתחושת מסוגלות וחוויית הצלחה

איך תראה הצלחה?

החזון שלנו הוא שבעוד שלוש שנים נוכל להפעיל תחנת רדיו או לחילופין תוכנית פודקאסטים (הסכתים) אונליין שוטפת ולאגד לתוכה מערכת של עיתון ביהס דיגיטלי ו\או מודפס. אנו מקוות כי ביה"ס לב הפארק שהינו ביהס צומח המעודד יזמות ולמידה מבוססת פרויקטים יוכל להוות כר פורה לתהליכי למידה מסוג זה עבור האוכלוסיה החינוכית כולה בבאר שבע ואף בדרום.

הצלחה מבחינתנו היא יצירה של מרחב למידה מתמשך המשפיע מעבר לקבוצה המיידית שעוסקת בפרויקט ומכה גלים בכל הביהס, גם בכיתות הנמוכות שיוכלו להאזין לפודקאסטים שיוכנו ואף לקהילה.

מה נדרש לשם כך?

בעיקרון העלות העיקרית היא התשתית- הקמת המרחב עצמו- משמע שכדי להגשים את היוזמה עלינו לרכוש ציוד קצה טכנולוגי- 2 מחשבים חזקים, 2 מסכים לפחות, 5 טאבלטים, מיקרופונים וכו'.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
מיקרופונים 4 400.00₪ 1,600.00₪
ציוד בידוד קול לאולפן 1 1,400.00₪ 1,400.00₪
מחשב 1 2,500.00₪ 2,500.00₪
לוגיסטיקה 7% 385.00₪
סליקת אשראי 2.925% 172.14₪
טבלת משאבים סך הכל: 6,057.14 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה