תפריט
גוייס בהצלחה

הייתי שם

הרצאות השראה של תלמידי חטיבה עליונה שהתמודדו עם אתגרים ויש להם מוטיבציה לחלוק עם תלמידי חטיבת הביניים את התובנות ולשתף בעצות.
100%
 • 6,608 ₪ מתוך 6,608 ₪
 • גוייס בהצלחה
 • 0 תומכים
 • על היוזמה
 • תומכים (0)
 • עדכונים (0)
 • תגובות (1)

היוזמה של נעה בצלאל, דנה אלון הנדלר ורז ברמן (תלמיד)

היוזמה החלה מחלום של רז ברמן, נער בן 16, תלמיד כיתה י' בבית הספר שמתוך המשברים שחווה בתחילת שנותיו בחטיבת הביניים והעוצמות שמצא בתוכו כדי להתגבר עליהם הוא החליט שהוא רוצה להיות שם עבור תלמידי חט"ב הצעירים שנמצאים במשבר חברתי/ לימודי/ רגשי/ פיזי או אחר- למלא אותם בהשראה, לתמוך בהם ולהיות "הכתף" שהיה זקוק לה כשהוא היה במצבם. אז מה כוללת היוזמה? שלושה שלבים: בשלב הראשון- סדרת מפגשים של תלמידי חטיבת הביניים עם תלמידי תיכון שעברו משבר בתחום כלשהו בחיהם וצמחו ממנו. בשלב השני- יציאה לסדרה של חונכויות אישיות של תלמידי התיכון "המרצים" עם תלמידי חטיבת הביניים שזקוקים לקשר הזה. בשלב השלישי: הכנת מאגר סרטוני השראה מתוך סיפורי התיכוניסטים שישמשו מחנכים בשיעורי החינוך. החלום של רז הוא להפוך את ביה"ס למקום קהילתי יותר, שחבריו ירגישו תחושת שייכות גבוהה בזכות קשרים חוצי שכבות. אין לנו ספק שמדובר ביוזמה שתספק תהליכי העצמה הן עבור תלמידי חטיבת הביניים והן עבור תלמידי התיכון שיבחרו לספר את הסיפור שלהם.

שם בית הספר

יישוב

מקיף הר טוב צרעה

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

תלמידי שכבות ז'-ח' שמתמודדים עם מציאות מורכבת וקשה בגין משברי הקורונה. כמו כן גם להעצמת תלמידי י'-יא' שיחוו הנחיה לרפלקציה בונה ולפרזנטטיביות מותאמת קהל יעד.

מי אנחנו
הכל התחיל מהודעה שרז שלח לנעה, המחנכת שלו, על חזון בנוגע לביה"ס. תוך זמן קצר התנהלה ביניהם שיחה, במסגרתה רז סיפר על רצונו להפוך את "הסיפור שלו" ושל תיכוניסטים נוספים למקור השראה עבור תלמידי ז'-ח' שמתמודדים עם קושי לימודי/ חברתי/ פיזי או אחר. נעה ישר מינפה את הרעיון. אז קצת על רז. רז התחיל את כיתה ז' עם בעיות ביקור סדיר בשל עניין בריאותי, דבר שהשפיע גם על מצבו החברתי, הרגשי והלימודי. לאחר תקופה לא פשוטה רז החליט שהוא הולך לשפר את מצבו בכל תחום והיום רז הוא סיפור הצלחה ויש בו רצון להעניק לאחרים...

איך תראה הצלחה?

הצלחה תהיה אם כבר בשנה זו נקיים סדרה של שני מפגשים עבור תלמידי חט"ע שיעבדו את הסיפור שלהם וילמדו לספר אותו לאחרים, שלושה מפגשים עבור שכבות ז'-ח', כשבכל מפגש מדברים כ-4-5 נערים ומספרים את הסיפור שלהם, וכשמהפרויקט יוצאים לפחות 8 צמדים של חונכויות בין תלמידי חט"ב לתלמידי חט"ע. הצלחה בענק תהיה אם הפרויקט הזה ייטמע בלוח האירועים הבסיסי של בית הספר גם בשנים הבאות, יעודד תלמידים להגשים יוזמות וחלומות בבית הספר, ויטפח תחושת שייכות, מוגנות ומסוגלות בקרב התלמידים.

מה נדרש לשם כך?

כדי שהיוזמה תצא לפועל אנחנו מבינים שתלמידי התיכון יצטרכו ללמוד איך לספר את הסיפור שלהם. לכן, ההוצאה הכספית המרכזית היא עבור הנחיה לתלמידי התיכון על האופן בו הם יספרו את הסיפור שלהם.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
הנחייה והכנת דוברים 1 6,000.00₪ 6,000.00₪
לוגיסטיקה 7% 420.00₪
סליקת אשראי 2.925% 187.79₪
טבלת משאבים סך הכל: 6,607.79 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
תגובה 1
 1. Kfir פברואר 12, 2021 - הגב

  רז, פשוט כל הכבוד!
  תפיץ. כמה שיותר.

  תודה נועה, תודה דנה!
  בהצלחה!

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה