תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

גינות לימודיות

הרחבה של ארסנל הגינות הלימודיות עליהם עבדנו השנה
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
98%
  • 5,000 ₪ מתוך 5,066 ₪
  • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
  • 0 תומכים
  • על היוזמה
  • תומכים (0)
  • עדכונים (0)
  • תגובות (0)

היוזמה של אוראל כ"ץ ויונית

התלמידים מבית הספר קיבוץ גלויות מגיעים מרקע לא פשוט. וסביבה ביתית דלה. במהלך השנה האחרונה וזו שקדמה לה התחלנו הליך הפיכת בית הספר לאחד כזה בעל תקן של בית ספר ירוק הקמנו חממה גינת ירק ארגז חול שתלנו עצי פרי ולימדנו את הילדים איך לגדל ולהפריח פטריות מאכל ומרפא וכך גם לימדנו בתחום צמחי המרפא ושרפים. בשלב זה התחלנו לחקור סוקולנטים וקקטוסים ומעוניינים להרים פינת חקר שכזאת במסלעת בית הספר.

שם בית הספר

יישוב

קיבוץ גלויות פתח תקווה

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

תלמידי בית הספר קיבות גלויות בחלקם הגדול באים מרקע לא פשוט וסביבה ביתית דלה אנו רוצים להעשיר את חווית הלימוד וחייהם בדרך של למידת חקר של גידולי מחקר ומרפא. מיועד לתלמידים שמתקשים ללמוד בדרך המסורית

מי אנחנו
שמי אוראל כ"ץ מורה לחינוך מיוחד בהכשרתי מאוניברסיטת בר אילן בהתמחות אוטיזם וCP. הייתי מעורב ואני גם היום מעורב במחקר אקדמי על צמחי מרפא ופיתוח מוצרים מהצומח. את חלק מהמוצרים אני מייצר עם התלמידים בבית הספר. השנה יצרנו שת"פ אקדמאי עם מעבדות בית החולים הדסה ועם בית הספר.

איך תראה הצלחה?

פיתוח עניין בלמידה עצמה דבר שלא קיים אצל חלק גדול מתלמידים. היוזמה נותנת לתלמידים הבאים מרקע לא פשוט יידע מעשי ליצירת מוצרים ואפשרות להכוונה ללימודי המשך ולא חלילה לנשירה.....

מה נדרש לשם כך?

תקציב רכישה של המוצרים. במקרה שלנו חתיכות קקטוס שכבר גודלו לגובהה ונפח ניכר וסביר. את הרכישה נעשה "מהבית של דינו" עמותה שמהווה תחנה אחרונה לכלבים שלא מצאו להם בית .

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
קקטוסים 23 200.00₪ 4,600.00₪
לוגיסטיקה 7% 322.00₪
סליקת אשראי 2.925% 143.97₪
טבלת משאבים סך הכל: 5,065.97 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה