תפריט
גוייס בהצלחה שת"פ עם מינהל החינוך בעיריית ירושלים

HUB ליזמות בניו-מדיה

הקמת עסק חברתי שהוא מרחב למידה- HUB שיאפשר לתלמידים לפתח מיזמים ברי ביצוע, לשלב כישורים וללמוד מיומנויות מעולם התעסוקה.
100%
  • 4,928 ₪ מתוך 4,928 ₪
  • גוייס בהצלחה
  • 0 תומכים
  • על היוזמה
  • תומכים (0)
  • עדכונים (0)
  • תגובות (0)

היוזמה של רות פן בן אריה

אנו, הצוות החינוכי של תיכון יובל, מחפשים להתאים עצמנו לצרכים של התלמידים בעולם המתחדש והמאתגר, לתת כלים ליצירת פתרון חדש או רכיבים חדשניים לצרכי התלמידים שלנו, ולחזק התכנות עתידית גבוהה לתלמידנו להיות יזמים ובעלי בטחון להתמודד עם פיתוחים חדשניים בתחומי דעת שונים. מתוך כך, אנו רוצות להקים מרחב למידה- HUB שיהווה סביבת למידה חדשנית, שהיא גם עסק חברתי, בו התלמידים יקבלו פרויקטים מתחום התקשורת החזותית (גרפיקה ממוחשבת ומולטימדיה) לביצוע מעסקים שונים בעיר.
מתוך למידה זו, התלמידים יתמודדו עם כל הדברים שנדרש מעובד כגון – יצירת קשר עם גופים, פגישות עסקיות, כתיבת הצעת מחיר, עבודה עם תקציבים, כלים להתנהלות כלכלית, מאזני הוצאות והכנסות ועוד כלים מעולם החינוך הפיננסי. בצורה זו יוכלו התלמידים ללמוד מיומנויות עבודה רכות, להתאמן על תיק עבודות מקצועי, ולהתמודד עם תקשורת בין אישית ועם תחושת הצלחה בעולם התעסוקה.
מתוך ניסיון, ראינו שתלמידים מתחברים ללמידה שהיא אקטיבית כגון הפקת פרויקטים, על כן יוזמה זו תייצר לתלמידים אפשרות לבטא את הכוחות שלהם ולהגביר מוטיבציה ללמידה אקטיבית.


שם בית הספר

יישוב

בית ספר תיכון מקצועי ירושלים

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים 21-40)

רוב התלמידים שמגיעים אלינו הם לאחר שנשרו ממסגרות לימודים. לחלק לקויות למידה וחלקם מגיעים ללא עורף כלכלי. חוויות ההצלחה שלהם דלות, לחלקם הסתבכות עם החוק, חלקם התנסה בחומרים מסוכנים והבית מתקשה לתמוך בהם.

מי אני
הניצוץ שבוער בי בעיסוק בתחום החינוך הוא הרצון להתחבר למיומנויות המאה 21, בהן התלמיד יכול לרכוש כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות המאפשרות לו לפתח מיזמים ברי ביצוע, לשלב כישורים ואהבות שלו, לדון בסוגיות יצירתיות וכל זה לצד למידת החומר הלימודי -עיוני. עוד מאמינה שאצל התלמיד ההצלחה ה"חיצונית" הנראית לעין מתקיימת כאשר יש הרמוניה עם הפנים, ולכן מלווה כל תלמיד/ה בהתבוננות בסיטואציה, בבחינת הרגש העולה, בניתוח התגובה וההקשר. ככל שזה מתקיים אז למעשה אראה כי הבוגר/ת של ביה"ס מתפתח/ת. עם 'אני מאמינה' אני זה פועלת.

איך תראה הצלחה?

ההצלחה של היוזמה היא למידת מיומנויות להתנהלות פיננסית רלוונטית.
עוד הצלחת היוזמה תתבטא ברצון של התלמידים להגיע לביה"ס באופן מכיוון שעולה אצלם קושי בביקור הסדיר. הצלחה נוספת תהיה
בקרב המורים שמרגישים נמרצים, מלאי סקרנות,אהבה ונכונות ללמוד, להתחדש ולפרוץ גבולות.

מה נדרש לשם כך?

להוצאה לפועל אצטרך הכנת חלל עבודה (ארגון ושיפוץ) ולרכישת ציוד מקצועי שהשימוש בו ישמש את התלמידים בעיקר להפקת הפרויקטים. ציוד זה כולל מחשב נייד, מדפסת, ומצלמות סטילס ווידאו להקמת הפרויקטים. כמו כן עזרים פדגוגיים. חלק מהציוד כבר קיים בבית הספר וכעת נדרש הציוד המפורט בטבלה הבאה.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
מחשב נייד 1 2,434.00₪ 2,434.00₪
כורסא דגם דניאלה 2 850.00₪ 1,700.00₪
שולחן עגול קפה המתנה 60 ס"מ 1 340.00₪ 340.00₪
לוגיסטיקה 7% 313.18₪
סליקת אשראי 2.925% 140.03₪
טבלת משאבים סך הכל: 4,927.21 ₪

אין תורמים לעת עתה, היה הראשון!

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה