תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

קרקס הסיפורים

רכישת השפה האנגלית בדרך חווייתית שתאפשר לתלמידים להיות חלק פעיל בתהליך הלמידה וליהנות ממנו. זאת על ידי הקמת מרחב למידה המדמה "קרקס".
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
19%
 • 1,020 ₪ מתוך 5,191 ₪
 • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
 • 2 תומכים
 • על היוזמה
 • תומכים (2)
 • עדכונים (0)
 • תגובות (0)

היוזמה של סמר קדרי שיבי

לימוד שפה חדשה הנו תהליך ארוך הדורש מהתלמידים השקעה של אנרגיה רבה ללמידה ולתרגול. השפה האנגלית היא חשובה ומשמעותית בעולמנו וישנה חשיבות רבה שהתלמידים ירכשו את בסיס השפה כבר בבית הספר. הרבה פעמים תלמידים המתקשים ברכישת השפה מגלים כעס ותחושת תסכול המונעת מהם להמשיך ולתרגל. החזון של יוזמת "קרקס הסיפורים" הוא לבנות מרחב שנראה ומרגיש כמו קרקס אמתי. בו תתבצע הקראה של סיפורים באנגלית דרך אמצעים טכנולוגיים ובהמשך גם הקראה של התלמידים עצמם. הקרקס הוא מקום צבעוני ושמח, מקום שמלא באנרגיות חיוביות ובאווירה כיפית שתעודד את התלמידים ללמוד. היוזמה מבוססת על לימוד קריאה נכונה בשפה האנגלית, דבר שהרבה תלמידים מתקשים בו. המטרה היא לעזור לתלמידים נפשית ורגשית להתמודד עם רכישת שפה חדשה בדרך שמדברת אליהם ובכך ליצור אצלם רצון ללמוד ולהצליח. היוזמה תתאים לכלל התלמידים אבל מיועדת בשלב הראשון לתלמידים שהם ברמה בסיסית באנגלית (non-readers). בהמשך נתאים את הלימוד בקרקס לרמות נוספות.

שם בית הספר

יישוב

חט"ב מ"מ צומח ראש העין

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

היוזמה מיועדת לכלל תלמידי בית הספר הלומדים ורוכשים את השפה האנגלית. בשלב הראשון היוזמה מיועדת לתלמידים שעדיין לא רכשו את תהליך הקריאה של השפה האנגלית (non-readers). השימוש במרחב יתאפשר לכלל התלמידים בכל הרמות כדי ליצור תהליך של למידה משותפת בהנאה.

מי אני
שמי סמר קדרי שיבי, אשת חינוך ומורה לאנגלית. אני מאמינה שצריך לשים דגש על רגשות התלמידים בזמן הלמידה. חשוב לבדוק ולראות האם הם נהנים מהתהליך ותופסים את עצמם כחלק מתהליך הלמידה. אנו כאנשי חינוך צריכים לעצור ולבדוק אם אנו רואים אותם כבני אדם למרות הקשיים שלהם. החלום שלי הוא לתת לתלמידים השקופים, הסובלים מבעיות רגשיות ולימודיות, המתקשים בבית הספר להתבטא באופן הכי טוב שאפשר ולהרגיש שהם חלק מכלל התהליכים המתרחשים בבית הספר. לסיום, הציטוט שמעורר בי השראה :“Be the change that you wish to see in the world.” ― Mahatma Gandhi

איך תראה הצלחה?

הצלחת היוזמה תתבטא בשינוי דרך הוראת האנגלית בבית הספר. הפיכת התלמידים לחלק פעיל בלמידה ומניעת התנגדויות העולות לרכישת השפה האנגלית. נוכל לראות שיפור בהישגי התלמידים במקצוע האנגלית ובפרט נראה שיפור גדול ברכישת בסיס הקריאה של השפה. הפיכת המרחב למקום מבוקש בבית הספר ובהמשך גם התאמתו למקצועות לימוד נוספים.

מה נדרש לשם כך?

מרחב בבית הספר ליוזמה, ציוד לדוכני קרקס, נייר קירות עם תמונות, ספרי קריאה באנגלית, סיפורים באנגלית וכו.

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
דוכן מכירות 1 934.00₪ 934.00₪
מדבקות קיר של פעלולני קרקס 5 208.00₪ 1,040.00₪
כוורת תאים לסיפורים 1 1,067.00₪ 1,067.00₪
reading comprehension 10 93.00₪ 935.00₪
reading comprehension 10 73.00₪ 737.00₪
לוגיסטיקה 7% 329.91₪
סליקת אשראי 2.925% 147.51₪
טבלת משאבים סך הכל: 5,190.42 ₪

 • אלירז דוד
  אלירז דוד

  02/03/20

 • בית הספר חט"ב מ"מ צומח (ראש העין)
  בית הספר חט"ב מ"מ צומח (ראש העין) הספר חט"ב מ"מ צומח (ראש העין)

  01/03/20

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה