תפריט
לא הגיע ליעד הגיוס

למידה נעימה

להפוך את מרכז הלמידה, הנותן תמיכה בתלמידים מתקשים בחטיבת הביניים, למרחב המעודד למידה ויחד עם זאת משרה אווירה בטוחה, מרגיעה ונינוחה.
זמן שנותר לסיום הגיוס:
ימים שעות דקות שניות
28%
 • 2,000 ₪ מתוך 7,074 ₪
 • תהליך הגיוס הסתיים ללא הצלחה
 • 1 תומכים
 • על היוזמה
 • תומכים (1)
 • עדכונים (0)
 • תגובות (0)

היוזמה של נגה בן יעקב, אורי לנדסברג וגלית דה פז

בבית הספר שלנו נבנה מרכז למידה חדש. במרכז הלמידה לומדים תלמידים בעלי קשיים לימודיים ורגשיים. ברצוננו ליצור עבורם מרחבי למידה שונים על מנת לאפשר לכל תלמיד למצוא את המרחב המתאים לו ללמידה אפקטיבית. לכל תלמיד סגנון למידה ואופן למידה שונה ומטרת המרכז לתת אפשרויות בחירה לתלמידים וכך לאפשר להם תהליכי למידה מיטביים. במרכז שלושה חללים מופרדים וברצוננו לעצב כל חלל באופן שונה: מרחב אחד יכיל שולחן נמוך סביבו ישבו התלמידים על הרצפה, מרחב שני יכלול שולחנות מודולריים הניתן להפרדה לצורך עבודה עצמית וחיבורם לעבודה בקבוצות, מרחב שלישי יכיל כיסאות "סטודנט" על גלגלים המאפשרים תנועה בחלל. את המבואה (לובי) ברצוננו לעצב כפינת ישיבה המאפשרת הרגעות ומקום לשיחה רגשית.

שם בית הספר

יישוב

מקיף עמקים-תבור מזרע

התלמידים שלי (מספר תלמידים משתתפים +100)

תלמידים בעלי לקויות למידה המלוות, לרוב, בקשיים רגשיים-חברתיים. ילדים הזקוקים לסביבת למידה אחרת, אינטימית, מגוונת ומכילה (בשונה מכיתת הלימוד השגרתית) על מנת להצליח.

מי אנחנו
אני כמנהלת חט"ב משקיעה מאמצים רבים בקידום כל תלמיד ותלמידה. אני מאמינה כי האושר של כל אחד מהם ותחושת הביטחון חשובים מאד לתהליכי הלמידה שלהם. האתגר הגדול ביותר שלי הוא להצליח להגיע לכל אחד ואחת ולבנות עבורם תכנית המותאמת באופן אישי. אני אוהבת את התלמידים וחשוב לי שהם יגיעו לביה"ס בכל בוקר עם חיוך (וגם יצאו ממנו מחייכים). "תנו לילדים לספוג את שמחת הבוקר, הראו להם אהבה, אדיבות והבנה - הוו דוגמה (יאנוש קורצ'ק)

איך תראה הצלחה?

הצלחה מבחינתנו תיהיה אם התלמידים יבואו בשמחה למרכז הלמידה וירגישו בו בבית. תחושת הביטחון והשייכות תתרום להצלחתם והתקדמותם בתהליכי הלמידה ואת זאת ניתן יהיה למדוד באמצעות שיפור בהישגיהם.

מה נדרש לשם כך?

כדי שהפרויקט שלנו ייצא לפועל אנו זקוקים ל-6 שולחנות מודולרים ו- 5 כיסאות "סטודנט" על גלגלים

ציוד / שירות נדרש כמות עלות יחידה (כולל מע"מ) עלות כוללת (כולל מע"מ)
שולחן מודולרי 6 339.00₪ 2,035.80₪
כסאות סטודנטים 5 760.00₪ 3,802.50₪
הובלה 1 585.00₪ 585.00₪
לוגיסטיקה 7% 449.63₪
סליקת אשראי 2.925% 201.03₪
טבלת משאבים סך הכל: 7,073.96 ₪

 • amkin-tavor@lakita.org.il
  מקיף עמקים תבור

  22/09/20

אין עדכונים חדשים בינתיים
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.

נגישות
  למעלה